Policja ujęła mężczyznę uprawiającego konopie

Policja zatrzymała 45-letniego mężczyznę, który na terenie jednej z posesji w gminie Olkusz prowadził uprawę konopi w wiadrach i donicach. W trakcie interwencji ujawniono również narkotyki w postaci białego proszku i gotowego suszu roślinnego.

Policjanci przeprowadzili interwencję 19 lipca. Po przeszukaniu budynków gospodarczych oraz mieszalnych okazało się, że na terenie posesji znajdowało się 16 wiader i donic z konopiami. Ponadto, znaleziono biały proszek, który za pomocą testera narkotykowego zidentyfikowano jako amfetamina.

W wyniku działań policji 45-latek został zatrzymano i postawiono mu zarzuty uprawy konopi i posiadania środków odurzających. Zastosowano wobec niego także dozór policji i poręczenie majątkowe. Mężczyźnie za oba czyny grożą trzy lata więzienia.

Policjanci przeprowadzili interwencję 19 lipca. Po przeszukaniu budynków gospodarczych oraz mieszalnych okazało się, że na terenie posesji znajdowało się 16 wiader i donic z konopiami. Ponadto, znaleziono biały proszek, który za pomocą testera narkotykowego zidentyfikowano jako amfetamina. W wyniku działań policji 45-latek został zatrzymano i postawiono mu zarzuty uprawy konopi i posiadania środków odurzających. Zastosowano wobec niego także dozór policji i poręczenie majątkowe. Mężczyźnie za oba czyny grożą trzy lata więzienia.