Warkot z Olkusza – wypożyczania sportowych samochodów znana w całej Małopolsce

Zapewne nie każdy mieszkaniec Olkusza wie, że w mieście działa dobrze znana i popularna w Małopolsce oraz na Śląsku wypożyczalnia samochodów sportowych Warkot. Firmę warto poznać, jako że oferuje wynajem aut premium o wyjątkowo atrakcyjnym charakterze.

Wypożyczalnia aut sportowych Warkot z Olkusza

Wypożyczalnia samochodów sportowych Warkot działa w Olkuszu już od kilku lat. Przez ten czas wypracowała sobie rozpoznawalność i solidną markę wśród miłośników motoryzacji na południu Polski. Szczególnie dużą popularnością cieszy się w Małopolsce i na Śląsku. Na wynajem samochodów luksusowych w olkuskim Warkocie często decydują się mieszkańcy miast takich jak Kraków, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, a także tych nieco bardziej odległych jak Kielce, Częstochowa czy Bielsko-Biała.

Warkot dysponuje niezwykle interesującymi samochodami. Katalog aut premium obejmuje między innymi takie modele jak Mercedes A45S AMG, Porsche 911 Carrera 4S i Dodge Challenger SRT Hellcat. Każdy z tych samochodów gwarantuje odmienne doznania z jazdy. Wynajęcie aut Warkot nie jest niczym skomplikowanym. Wypożyczalnia zadbała o to, by cała procedura była pozbawiona zbędnych formalności, a warunki wynajmu atrakcyjne dla klientów. A jak prezentują się same auta?

Wypożyczalnia samochodów luksusowych w Olkuszu – szansa na przejażdżkę autem premium

Mercedes A45S to przedstawiciel kompaktowych aut sportowych. Samochód ten ma moc, ale jego największą zaletą jest to, jak komfortowo się go prowadzi. Niejeden fan motoryzacji będzie zaskoczony tym, jak zwinne, szybkie i energiczne jest to niepozorne, małe autko. Kusi ono również luksusowym, nowoczesnym wyposażeniem.

Z kolei Porsche 911 Carrera to prawdziwy klasyk, w tym przypadku z napędem na cztery koła. Czy tu najważniejsze jest przyspieszenie do setki w 3,4 sekundy albo silnik 450 KM? A może najbardziej robi wrażenie standardem wykończenia? Mimo wszystko w obu wypadkach trzeba odpowiedzieć: nie. Miło, że to auto ma świetne osiągi i zapewnia użytkownikom luksusowe warunki, ale w jego wypadku liczy się coś więcej. To samochód z duszą, o którym nawet w najnowszej wersji można powiedzieć, że jest on kultowy. I to czuć, kiedy siada się za jego kierownicą.

Jeśli jednak komuś zależy na osiągach, warto polecić Dodge’a Challengera. To auto dysponuje silnikiem V8 o mocy powyżej 700 KM! Pod tym względem równa się mu niewiele modeli konkurencji. To sportowy rarytas dla osób, które lubią szybkie samochody. Nie sposób mu też odmówić wyjątkowo pięknej sylwetki.

Wynajem samochodów sportowych – spełnienie motoryzacyjnych marzeń

To jednak nie wszystko, co Warkot oferuje. W garażach wypożyczalni wyróżnić należy unikatowe, prestiżowe modele Chevroleta Camaro oraz Audi R8. W pierwszym wypadku chodzi o model Chevrolet Camaro 2SS Fifty. To oczywiście jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, ale akurat ten konkretny egzemplarz wyróżnia się tym, iż powstał w ramach limitowanej edycji na 50-lecie Camaro. Model ten zarówno estetyką wykonania, jak i standardem wyposażenia robi wrażenie.

Nie mniejsze wywołać może jednak luksusowe Audi R8 V10 Decennium. To również jubileuszowe auto, które powstało w limitowanej edycji. Wyprodukowano jedynie 222 egzemplarze. To ekskluzywny samochód, który łączy nowoczesność i luksusowy styl ze sportową zadziornością. Oba samochody są dostępne na wynajem właśnie w wypożyczalni w Olkuszu!

Wypożyczenie któregoś z samochodów w olkuskim Warkocie może być wspaniałą przygodą. To gratka dla miłośników motoryzacji i superszybkich aut. W ten sposób można spełnić dziecięce marzenia o tym, by poprowadzić sportowy samochód. Przejażdżka takim autem to emocje i wrażenia, których nie zapewni żaden inny pojazd. Doskonałym pomysłem jest to, by wynająć tego rodzaju auto i wybrać się w miejsce takie jak nieużywane lotnisko czy tor, na którym można na prostej wypróbować przyspieszenie danego modelu. Sportowe auto świetnie nadaje się też do weekendowej turystyki motoryzacyjnej, oczywiście o ile w grę nie wchodzi dalszy wyjazd rodziny z dziećmi.

samochód do ślubu Olkusz

Auto do ślubu – samochód na wyjątkowe okazje

Sposobów na to, aby wykorzystać superszybkie sportowe auta jest jednak więcej. Porsche 911 czy Audi R8 doskonale sprawdzą się jako samochód do ślubu. Wynajem takiego pojazdu jest znakomitym sposobem na to, aby uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej pamiętnym i niezwykłym. O tym, jak państwo młodzi podjeżdżają pod kościół lub pod salę weselną sportowym, superszybkim samochodem, z pewnością będzie się mówiło jeszcze długo po ślubie.

Luksusowe auto premium może być jednak przydatne także w innych sytuacjach. To znakomita atrakcja na eventy firmowe i okolicznościowe imprezy. Auto tego rodzaju budzi zainteresowanie, podnosi prestiż i robi wrażenie. Z tych powodów to dobry wybór na spotkania biznesowe i inne firmowe okazje. Sportowy samochód może też być wykorzystany do sesji zdjęciowej lub przy okazji kręcenie filmu czy teledysku. Wynajem auta sportowego jest również świetnym prezentem, który żona może dać swojemu mężowi, dziewczyna chłopakowi, a dzieci rodzicom (lub odwrotnie). Wynajem aut premium nie należy do najtańszych usług, ale dla wielu osób to z pewnością najlepszy sposób na to, by móc doświadczyć przyjemności z jazdy sportowym samochodem. Koszt takiego auta przekracza wszak możliwości wielu kierowców. Wrażenia z jazdy są zaś na tyle unikalne i emocjonujące, że warto choć raz w życiu dać się skusić na przejażdżkę sportowym supersamochodem.